Штучні волокна EP Fibers Original від Enrico Puglisi – це простий спосіб
створити ідеально сформоване тіло для ваших стрімерів. Цей надзвичайно міцний, напівпрозорий синтетичний матеріал для в'язання мушок, розроблений для створення реалістичного руху з природним потоком у воді, схожим на марабу. Виготовлений із суміші шовковистих волокон, цей матеріал пропонує ідеальний баланс м'якості, довговічності та ледь
помітного блиску, додаючи глибини та контрасту вашим мухам. Зберігає будь-який профіль і не вбирає воду, що забезпечує легкий закид.
Нет отзывов об этом товаре.
Оставить отзыв
Вы смотрели
Наши преимущества
Бесплатная доставка от 2500 грн.
Доставка товара в течение 2 дней
Заказ на сайте 24 \ 7
Система накопительных скидок
Гарантия качества на товары
При заказе в будние дни до 12:00, отправка в день заказа.


![Плоскі волокна HEDRON Flashabou Glow-In Dark - Yellow [Жовтий]](https://fly-fishing.com.ua/image/cache/catalog/materials/synthetic-materials/hedron/hedron_fpa1006-300x300.jpg)
![Синтетическое волокно SYBAI Holographic Angel Hair - Gold [Золотый]](https://fly-fishing.com.ua/image/cache/catalog/materials/synthetic-hair/holographic-angel-hair/261987-300x300.jpg)
![Кручені волокна SYBAI Twist Flash Hair - Black [Чорний]](https://fly-fishing.com.ua/image/cache/catalog/materials/synthetic-hair/twist-flash-hair-sybai/262899-300x300.jpg)